Statik Web Tasarım Hizmeti

Statik Web Tasarımı Nedir?

Veritabanı bağlantısı ve yönetici güncelleme paneli olmayan web sitelerine statik web sitesi denir. Bu siteler tamamiyle manuel olarak hazırlanır. SEO'ya çok daha uyumlu ve yatkın olarak yapılabilen statik web tasarımları, yazılım maaliyetlerini de ortadan kaldırmaktadır.Ne Yapıyoruz?

HTML5 ve CSS5 altyapısı kullanarak, anahtar kelimelerinize ağırlık vererek, Arama Motorlarına uyumlu HTML web sitenizi yapıyoruz. Arama Motorlarının listelemelerdeki önceliği, hızlı yüklenen ve özgün içeriğe sahip düzgün CSS kodlaması yapılmış SEF linkleri ile zenginleştirilmiş web siteleridir. GZIP tekniği kullanarak web sitelerinizi HTML tasarımlarınızda %70 oranında hızlandırıyoruz.Hizmet Başlangıcı

Statik Web Tasarımı yaptırmaya karar verdiyseniz, web tasarım teklif formumuzu doldurabilir veya veya 0312 475 27 27 numaralı telefonumuzdan bizimle direk temasa geçebilirsiniz.

Hizmet Sözleşmesi

Teklifimizi olumlu değerlendirmeniz sonrası tarafınıza web tasarım hizmet sözleşmemiz gönderilecektir. Karşılıklı imzalanması sonrası, web tasarımınıza başlayabilmemiz için sizden bir takım veriler isteyeceğiz.

Onay ve Yayınlama Süreci

Web siteniz ile ilgili yaptığımız tasarımlar ve gelişmeler anbean sizlere bildirilecek, internet ortamından gelişmeleri takip edebileceksiniz. İstekleriniz doğrultusunda ilerleyen bu süreç hizmeti bitimine kadar devam edecektir. Hizmet bitimi sonrası desteğimiz daim olacaktır.


Statik Web Tasarım Hizmetimizde Neler Var?


Özgün Tasarım 100%
HTML5 / CSS5 Kullanımı 100%
Mobil ve Tablet Uyumu 100%
jQuery Kullanımı 100%
SEO Uyumu 100%
Arama Motorları Kaydı 50%


Tasarım Paleti

Tanımlı Renkler

Arka Plan

Sıfırla