SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarım Hizmeti

SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Arama motorları dostu HTML ve CSS yazılım ile, klasör indexleme tekniği veya SEF link yapısı ile inşaat edilen kolay bulunabilir web tasarımlarıdır.Ne Yapıyoruz?

Web sitenizin arama motorlarında kolay bulunabilir olması için SEF linkleri ve klasör indexleme teknikleri kullanıyoruz. Tüm kategori sayfaları için META TAG ve hedef kelimeler tanımlıyoruz. Ayrıca arama motorları kayıtları ve backlink alma yöntemi ile hedef kelimelerinizde başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Site haritaları ve düzenli ping işlemleri ile arama motorlarının web sitenizi düzenli ziyaret etmesini sağlıyoruz.Hizmet Başlangıcı

SEO uyumlu Web Tasarımı yaptırmaya karar verdiyseniz, web tasarım teklif formumuzu doldurabilir veya 0312 475 27 27 numaralı telefonumuzdan bizimle direk temasa geçebilirsiniz.

Hizmet Sözleşmesi

Teklifimizi olumlu değerlendirmeniz sonrası tarafınıza web tasarım hizmet sözleşmemiz gönderilecektir. Karşılıklı imzalanması sonrası, web tasarımınıza başlayabilmemiz için sizden bir takım veriler isteyeceğiz.

Onay ve Yayınlama Süreci

Web siteniz ile ilgili yaptığımız tasarımlar ve gelişmeler anbean sizlere bildirilecek, internet ortamından gelişmeleri takip edebileceksiniz. İstekleriniz doğrultusunda ilerleyen bu süreç hizmeti bitimine kadar devam edecektir. Hizmet bitimi sonrası desteğimiz daim olacaktır.


SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarımı Hizmetimizde Neler Var?


Özgün Tasarım 100%
HTML5 / CSS5 Kullanımı 100%
Mobil ve Tablet Uyumu 100%
jQuery Kullanımı 100%
SEO Uyumu 100%
Arama Motorları Kaydı 100%
Backlink 100%


Tasarım Paleti

Tanımlı Renkler

Arka Plan

Sıfırla