Dinamik Web Tasarım Hizmeti

Dinamik Web Tasarımı Nedir?

Web sitenizi kendinizin yönetebileceği, güncelleyebileceği; Veritabanı bağlantılı ve yönetici güncelleme paneli olan web sitelerine statik web sitesi denir. Sınırsız sayfa, kategori ve resim galerileri oluşturma gibi özellikleri ile web sitenizi kendiniz kolayca yönetebilirsiniz.Ne Yapıyoruz?

Web sitenizi yönetilebilir kılmak için üst düzeyde PHP veya C# yazılım geliştiriyoruz. Projenin ihtiyacına yönelik MySQL/SQL veritabanı ve kullanıcı dostu kolay yönetilebilir güvenli yönetici panelleri oluşturuyoruz. SEF linkleri kullanarak alt kategori ve sayfalarınızı SEO 'ya uyumlu hale getiriyoruz. GZIP tekniği ile de web sitenizin hızlı yüklenmesini sağlıyoruz. Kısaca olabilecek tüm yeni yazılım tekniklerini web sitenizde uyguluyoruz.Hizmet Başlangıcı

Dinamik Web Tasarımı yaptırmaya karar verdiyseniz, web tasarım teklif formumuzu doldurabilir veya 0312 475 27 27 numaralı telefonumuzdan bizimle direk temasa geçebilirsiniz.

Hizmet Sözleşmesi

Teklifimizi olumlu değerlendirmeniz sonrası tarafınıza web tasarım hizmet sözleşmemiz gönderilecektir. Karşılıklı imzalanması sonrası, web tasarımınıza başlayabilmemiz için sizden bir takım veriler isteyeceğiz.

Onay ve Yayınlama Süreci

Web siteniz ile ilgili yaptığımız tasarımlar ve gelişmeler anbean sizlere bildirilecek, internet ortamından gelişmeleri takip edebileceksiniz. İstekleriniz doğrultusunda ilerleyen bu süreç hizmeti bitimine kadar devam edecektir. Hizmet bitimi sonrası desteğimiz daim olacaktır.


Dinamik Web Tasarım Hizmetimizde Neler Var?


Özgün Tasarım 100%
PHP veya C# Kullanımı 100%
MySQL veya SQL Kullanımı 100%
HTML5 / CSS5 Kullanımı 100%
Mobil ve Tablet Uyumu 50%
jQuery Kullanımı 100%
SEO Uyumu 100%
Arama Motorları Kaydı 80%


Tasarım Paleti

Tanımlı Renkler

Arka Plan

Sıfırla